Polska

Aleksandra Rączkiewicz

Olsztyn, Brak klubu
Rok urodzenia:1980
Kategoria wiekowa:45+
Licencja:-

Udział w turniejach

#NazwaDataSezon
1.47. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów5 - 7 czerwca 20262025/2026
2.Grand Prix Olsztyna – Międzynarodowy Turniej Seniorów – Memoriał Andrzeja Kleja23 - 24 maja 20262025/2026
3.Badminton Master Puck 20269 - 10 maja 20262025/2026
4.Seniorski Turniej Badmintona31 stycznia - 1 lutego 20262025/2026
5.30. Mikołajkowy turniej seniorów6 - 7 grudnia 20252025/2026
6.Grand Prix Olsztyna – Międzynarodowy Turniej Seniorów – Memoriał Andrzeja Kleja24 - 25 maja 20252024/2025
7.III Polish Open Seniors28 - 30 marca 20252024/2025
8.Mikołajkowy turniej seniorów30 - 1 grudnia 20242024/2025
9.Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów WWL Badminton Yonex Cup 20249 - 10 listopada 20242024/2025
10.Badminton Master Puck 202411 - 12 maja 20242023/2024
11.XXV Yonex Open Forever Young2 - 3 marca 20242023/2024
12.Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów2 - 3 grudnia 20232023/2024
13.WWL Badminton Yonex Cup-Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów18 - 19 listopada 20232023/2024
14.Badminton Master Puck 20236 - 7 maja 20232022/2023
15.XXIV Yonex Open Forever Young4 - 5 marca 20232022/2023
16.IX Bayjonn Polish Open Seniors3 - 5 lutego 20232022/2023
17.Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza Seniorów19 - 20 listopada 20222022/2023

Osiągnięcia zawodnika

MiejsceGraKategoria wiekowaNazwaSezon
3Gra podwójna kobiet45+47. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów2025/2026

Listy klasyfikacyjne

GraKategoria wiekowaMiejsce4 najlepszeSuma punktów
Gra pojedyncza kobiet45+104040
Gra podwójna kobiet45+1488102
Gra podwójna kobiet40+164848
Gra mieszana45+163641
Gra podwójna kobiet25+203434
Gra mieszana35+311010
Gra mieszana40+341212
english